אודות

אם אתם יכולים לדמיין את זה
אנחנו נדע ליצור את זה.

מי אנחנו

מאז 2002 בנגריית בונסאי מאמינים שחופש יצירה אמיתי מתאפשר רק כאשר יש מאחוריך מישהו שמאפשר לך אותו, מישהו שבדיוק כמוך, יכול לראות את התמונה הסופית כבר בהתחלה.

לאורך השנים, יחד עם מגוון אדריכלים, מעצבי פנים, מפקחים, קבלנים ואנשי מקצוע מהטובים בענף, היינו שותפים להגשמת בתים ועסקים רבים שהפכו מרעיון למציאות, תוך שימוש בידע רב, מיומנות גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת ותשוקה אמיתית.

בכל פרויקט הקפדנו תמיד להתעמק, להיכנס לפרטים, לשמור על ראש פתוח, לדייק, לספק פתרונות ייחודיים ויצירתיים והכי חשוב, לאתגר את עצמנו כל פעם מחדש וליהנות מכל רגע.

 

עסקים
הם רק תירוץ לתנועה, ליצירה, למפגשים.

לחוות את החיים, לחוות ולגלות את מי שאנחנו.

הזדמנות למפגש, להיכרות, הזדמנות לחיבור, חברות, שותפות לדרך

הצוות

בשבילנו בבונסאי דיוק הוא דרך חיים. בכדי לדייק הן בלוחות הזמנים והן ברמת הביצוע, אנו ניגשים לשלב הייצור רק לאחר שבדקנו בקפידה את כל הפרטים באמצעות ציוד מתקדם, ידע טכנולוגי ועובדים עם נגרים מנוסים שדיוק הוא שמם השני.

יחד אנו מצליחים לעמוד בכל אתגר ולהגיע לרמת דיוק, יעילות וחיסכון אופטימאליים בכל פרויקט.

הנגריה

בבונסאי תמיד מחפשים אחר הפיתוח האחרון, המיכון החדשני ביותר, הפתרון הטוב ביותר עבורכם. אנו מאמינים שבעזרתם של אנשים מוכשרים ומכשור חדיש אנו נדע לתת לכם את הפתרון האולטימטיבי ולספק לכם את הטוב ביותר.

בנגריית בונסאי מאמינים שחופש יצירה אמיתי מתאפשר רק כאשר יש מאחוריך מישהו שמאפשר לך אותו, מישהו שמבין אותך ויודע לתת לך את התמיכה שאתה צריך, שמסוגל להפוך את ההשראה שלך לתשוקה שלו ועל ידי כך להגיע לתוצאות מושלמות. מישהו שבדיוק כמוך יכול לראות את התמונה הסופית כבר בהתחלה.

signed by: cdtech group