בתים פרטיים

דפדף לצפיה בפרוייקטים נוספים

ההשראה:

להביא את אווירת הכפר לעיר, סגנון הבית פנים וחוץ פרובנס, בכל אחד מהסיורים שלי בחו"ל אספתי משהו, משהו בסינון איטלקי, ספרדי, צרפתי ועוד... תוך חשיבה על אווירה חמימה מחומרים טבעיים. השילוב בין כל החומרים: עץ, אבן, מתכת ואפילו ברזל שהם חומרים קרים, הביאו בסופו של דבר את האווירה החמימה והכפרית. השילוב של הכפרי עם הנגיעות המודרניות תרמו לשילוב של ישן וחדש, מתכון מנצח!!!!

האתגר:

בית משפחה הכוללת 5 נפשות, כאשר בחלל המרכזי יתקיימו מפגשים משפחתיים מצומצמים(משפחה גרעינית) ובו בזמן ישמש לאירוח מכובד למשפחה מורחבת וחברים. החלל המרכזי מעוצב באווירה מזמינה, אסתטית, חמה ונעימה. לתאורה חלק משמעותי בחלל המרכזי, תאורה מודרנית המשתלבת באופן נעים ומיוחד עם הסגנון הכפרי ושניהם ביחד מנגנים בצורה נעימה וחמימה לצלילי החליל.

העבודה:

התפקיד של הנגרות מנצח באופן משמעותי על כלל התזמורת בבית, הנגרות תוכננה בסגנון ועיצוב כפריים, על טהרת האלון המבוקע, חומר גלם גס, מחוספס, לא מלוקק. למרות ועל אף מעיד על אופי אחר שונה, שאינו סטנדרטי, טקסטורת העץ דומיננטית בגסות שלה מעידה על יחודיות ואוטנטיות. רוב החללים על טהרת הכפר למעט חדרי הארונות של הבנים שעוצבו באופן נקי ומודרני. כל חלל עוצב על פי אופיו של הדייר.

התוצאה:

הבית באווירה כפרית, חמימה, נעימה ונינוחה לכלל הבאים. החללים מסודרים באופן פונקציונאלי, פרקטי ונגיש, תוך כדי שירות נכון לדיירים ושמירה על אופיים.
Top
חזרה למעלה
signed by: cdtech group